prostudyo programlama delphi php android network devre arduino web programlama web tasarım  web sitesi seo ayarları

web site tasarımı

ucuz web site

programa ihtiyacım var

web tabanlı program

devre hazırlayan yerler

ağ kurulumu yapan kişiler

ankarada program yazımı

delphi ile program

mysql

oracle

mssql

 

Web Tasarım
Web Sitesi Tasarım
Web Tasarım konusunda profesyonel, son teknoloji ve trendlerine uygun çalışmalar yapmaktayız. Web sitenizi tasarlamadan önce firmanızı çok iyi şekilde analiz ederek, beklenti ve hedef çerçevesinde çalışmalarımızda yol almaktayız. Web sitesi firmanızın kurumsal yapısını temsil edeceğini unutmayın. Bunun bilincinde olup, sizleri de bu konuda uyararak çalışmalarımızı profesyonelce sizlere sunmaktayız. Sizin isteklerinizi ön planda tutmak kaydı ile görsellik ve işlevsellik açısından zengin, kullanıcı dostu siteler hazırlayarak sizlerin müşterilerinize yada hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanınız sağlıyoruz.
 
Bir çok firmanın ücretli yaptığı işlemleri sizin için en başta yapıyor ve bunları takip ediyoruz. 
  • Arama motorlarına kayıt
  • Responsive  tasarım
  • SEO ayarları
  • Google analystic kaydı
  • Google maps kaydı
  • Google bussiness kaydı
  • Host ve Domain bizim serverlarımızda ise tüm şifre ve panel bilgilerini teslim
  • Site tamamlandığında ilk tam yedek tarafınıza verilir (Böylelikle her zaman ilk hale dönebilirsiniz)
 

Responsive Tasarım;

Mobil,tablet veya daha küçük ekranlı cihazların yapısına,çözünürlüğüne uygun olarak tasarlanarak, tüm browserlarda (tarayıcılarda) aynı veya farklı çözünürlüklerde ekranda sayfa yapılarının kendisini biçimlendirmesi anlamına gelmektedir.  Herkesin elinde cep telefonu, tablet vb. olduğunu görüyoruz ve bu mobil cihazların gelişimine uyum sağlamak zorunluluk halini almıştır. Amacımız bu tür kullanıcıların ziyaret ettiği web sitesinde rahatlıkla gezinmesini sağlamaktadır. Responsive tasarım, site sahibinin marka değerini artırır ve daha fazla ziyaretçi sağlar. 
 

Seo;

Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motorlarının (google, yahoo, bing vb..) anlaşılabilir adres tanımları olması, web sitenizin belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerinizle en iyi sıralamada çıkmanız için yapılan çalışmalardır. Seo çalışması sayesinde istediğiniz kelimelerde arama yapıldığında doğal ,organik sonuçlarda rakip firmaların üstünde yer alırsınız.  Web sitenizin rakip firmalarınızın üstünde olmasını ve popülerliğe ulaşmasını istiyorsanız mutlaka seo hizmeti almanız gerekmektedir. İnternet kullanıcılarına yapılan araştırmaya göre genelde ilk 3 sayfadaki siteler incelenmektedir. Eğer daha ilerideki sayfalarda ise siteniz çoğu kullanıcı sitenizi ziyaret etmeyecektir.

Prostudyo Sol Logo

prostudyo logo

ProStudyo

.:: Hayal Edebiliyorsan Yapabilirsin ::.
Windows, Web, Android, Network, Elektronik Devre konularında hizmet veriyoruz